Identyfikacja wizualna dla firmy Niedasię

Przy tym projekcie moim zadaniem było zaprojektowanie logotypu oraz identyfikacji wizualnej.

Niedasię – czyli „wytwórnia rzeczy niemożliwych do zrobienia” jest to działalność prowadzona przez utalentowaną artystkę Elżbietę Sieńko. Zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem, między innymi malarstwem, rękodziełem czy meblarstwem.

Jeżeli szukasz oryginalnych mebli i dekoracji, które przetrwają nawet „wybuch bomby atomowej”, to idealnie trafiłeś ; ) Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy:

e-mail: fimfek1@wp.pl 

Produkty Niedasię

Po pierwsze Ręcznie robione meble drewniane,

Elżbieta Sieńko projektowaniem i wykonywaniem mebli zajmuje się od wielu lat. Zależy jej aby meble które tworzy cechowała oryginalność, trwałość a jednocześnie wysoka funkcjonalność. Meble wykonane są z drewna i sklejki, co za tym idzie są to przedmioty solidne i trwałe. Równocześnie są to materiały bardzo wymagające. Ich obróbka wymaga dużych umiejętności a zwłaszcza cierpliwości. Bez wątpienia końcowy efekt wart jest poświęconemu im czasu. W konsekwencji zyskujemy produkt niepowtarzalny oraz wyjątkowy. Meble wykonane z tych materiałów będą służyć długie lata.

Ela wychodzi z założenia, że bez wątpienia zrealizować można każdy pomysł. W momencie kiedy poświęcić mu odpowiednio dużo czasu i uwagi. Co za tym idzie żaden, nawet najbardziej nietypowy pomysł nie jest w stanie jej odstraszyć. A ponadto uwielbia takie wyzwania. Jedynym co nas ogranicza jest nasza wyobraźnia.

Bajkowy Zamek

Prezentuje zestaw ręcznie robionych mebli wykonany ze sklejki Pisz klasy 1/2. Meble zostały pomalowane atestowanymi farbami dla dzieci Aksil. Ponadto wysokiej jakości lakierem bezbarwnym Dulux. Schody i poręcze dodatkowo bejcowano, aby uwydatnić strukturę drewna. Spody łóżek zostały wykonane ze sklejki o grubości 20 mm. Listwy są dodatkowo mocowana do ramy łóżka, następnie każdy element jest skręcony z sąsiednim. Całość przystosowana do umocowania do ściany pokoju. Równocześnie poszczególne elementy są montowane z potrójnym zabezpieczenie, pod frezowanie, klej i atestowane wkręty. Ten sposób łączenia daje gwarancje, że mebel w trakcie użytkowania się nie rozchwieje, zachowa kąty proste i będzie służył długie lata, nawet najbardziej aktywnym dzieciom. 

W skład zestawu wchodzą 2 szafki w kształcie wież zamkowych o wymiarach podstawy 50 x 50 cm wysokie na 230 cm². Następnie łóżka o standardowych wymiarach 200 x 90 cm², oraz szafki z półkami za wieżami. Kolejnym elementem są schody na piętro z wnęką. Wejście jest zabezpieczone  balustradą. Wielkość zestawu 365 cm x 120 cm wysokość w najwyższym punkcie 230 cm.

Komplet idealny dla prawdziwej księżniczki lub małego rycerza.

Bajkowy Zamek - mniejszy

Bajkowy Domek

Ten oryginalny komplet mebli został wykonany ze sklejki Pisz klasy 1/2. Wszystkie elementy kompletu zostały skręcane atestowanymi wkrętami. Ponadto zostały sklejone a co za tym idzie zyskały bardzo wysoką stabilność konstrukcji. Elementy dachu, cegły, balustrada, schody zostały również drobiazgowo wyżłobione a co za tym idzie stały się bardziej efektowne. Na koniec całość została pokryta lakierem bezbarwnym o wysokiej twardości jak również odpornym na zarysowania.

W skład zestawu wchodzą: domek- szafa z drążkiem na wieszaki, wnęka szafy jest wysoka na 90 cm. W głównym domku na dole znajduje się skrzynia na pościel o wymiarach 50×75 i wysokość 40 cm. Na górze przygotowano miejsce na plac zabaw albo małe łóżeczko 150×75 cm. Domek z kominem z przodu z czterema półkami na książki lub zabawki. Obok znajduje się domek z 3 szufladami oraz półką na górze. Co więcej schody prowadzące na plac zabaw zostały specjalnie zabezpieczone ozdobną poręczą.